Cizme peste genunchi – KAVIAR 2.5

550 lei 385 lei

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
Golește

Cizme peste genunchi piele stretch (stretch suede), care nu aluneca pe picior. Toc comod de 2.5 cm. Talpa prevazuta cu rama eleganta. Interior usor imblanit.

CUMPARA FARA GRIJI!

Livrare si retur   Livrare gratuita »

Retur in 14 zile   Retur in 14 zile »

DETALII PRODUS ↓

Caracteristici

Cizme peste genunchi piele stretch – KAVIAR 2.5
Caracteristici piele cizme Kaviar

Fete (exterior)

100% Piele naturala intoarsa elastica (Stretch suede)

Caracteristici interior cizme Kaviar

Captuseala (interior)

Piele + Textil (Plus- fata, lycra-spate)

Detaliu talpa cizme Kashmere 2.5

Talpa

TR (cauciuc termo) + toc din ABS

Detalii dimensiuni cizme KAVIAR 2.5
 
Marime353637383940
Lungime talpa (cm) - A22.5232424.52526
Circumferinta glezna (cm) - B222222232323
Circumferinta gamba (cm) - C303030313132
Circumferinta superioara (cm) - D323232343434
Inaltime cizme fara toc (cm) - E495050515252
* Elasticitate: + 8 cm fata de marimile specificate in tabel.

Detalii design

Cizme peste genunchi piele stretch suede, elegante si comode cu toc de 2.5 cm.

Rama talpa cizme Kaviar 2.5

Rama eleganta

talpa este prevazuta cu rama eleganta

Detalii design cizme Kaviar

Design asimetric

Diferenta de 5 cm intre partea din fata si spate

Detaliu textura piele stretch elastica

Textura fina

extrem de placuta la atingere.

Design gif incaltare cizme Kaviar

Slip On

Incaltarea se face prin metoda slip-on. Lipsa fermoarului da un plus de suplete si eleganta.

Design - gif - NU ALUNECA cizme Kaviar

NU ALUNECA

Poti merge relaxata fara sa te opresti constant sa iti ridici cizmele peste genunchi… NU ALUNECA pe picior.

Variante toc

Cizmele peste genunchi KASHMERE sunt disponibile in 2 variante de toc. Alege inaltimea tocului care ti se potriveste!

Produsul este disponibil si in varianta cu toc de 4.5 cm.

Check out our #Fierce88KSM boots on instagram @Fierce88com

SPECIFICATII PRODUS ↓
Greutate1.5 kg
Marime

, , , ,

Culoare

Tip

Varf

Brand

Material exterior

,

Talpa

Toc

Inaltime toc

Material interior

Interior

Inchidere

Calapod

Standard European

Detalii design

Piele intoarsa

SKU: CIZ-KAVIAR-PIE-25-NEG Categorie: Etichete: , , , ,

Alti clienti au mai cumparat

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
B
B.D.
Super!
Va multumim pentru aprecieri, Diana! Va mai asteptam cu drag!
C
C.
N
N.N.
Va multumim pentru aprecieri Nicoleta! Sa le purtati cu drag!
R
R.
Perfecte, la un pret bun
Va multumim pentru aprecieri Ramona. Sa le purtati cu drag!
O
O.S.
Confort 5★★★★★
Va multumim pentru poze si evaluare, Olguta!